011-32190003 سامانه رزرواسیون اقامتگاه های بوم گردی
خانه جست و جو چت آنلاین منو

معرفی و رزرو اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی سرای آ بی بی نی ریز

(تعداد بازدید: 681) فارس , نی ریز , نی ریز
رزرو اقامتگاه 95000 تومان
85000 تومان   به ازای هر نفر

اقامتگاه بوم گردی سرای آ بی بی در بافت شهری شهرستان نی‌ریز استان فارس واقع شده است. این اقامتگاه با قدمتی مربوط به دوره قاجاریه که به بنای جمشیدی مشهور می‌باشد، در زمینی به مساحت 350 مترمربع به صورت حیاط مرکزی بنا شده و دارای 4 اتاق اقامتی است که پس از مرمت و بازسازی مورد استفاده قرار گرفته و کاملا به سبک سنتی و قدیمی تزیین شده است. این خانه قدیمی یک پستو در کنج ساختمان دارد که با ورود به آن حس آرامش بخشی را می‌توانید احساس کنید.

با نشستن روی تخت‌های سنتی همراه با صرف چای و دمنوش محلی، تماشای حیاطی سرسبز با درختان کهنسال نارنج، حوض بزرگ فیروزه‌ای و گلدان‌های زیبایی که دور تا دور آن آراسته شده‌اند، فضای دل انگیز و وصف نشدنی را برایتان رقم می‌زند. خانه ای که هنوز حال و هوای قدیم را دارد و می‌توان در گوشه و کنار آن خاطرات گذشته را جستجو کرد و یا با خلق خاطره‌ای دیگر به لحظات شیرین آن اضافه نمود.

با اقامت در آ بی بی می‌توانید از غذاهای لذیذ محلی و پخت نان، آن هم در مطبخ قدیمی این خانه با میزبانی خوش ذوق تجربه کنید و طعم لذیذ آن را تا سالیان دراز به خاطر بسپارید. علاوه بر آن، می‌توانید از خرید سوغات و تماشای نمایش عروسکی مبارک نیز بهره مند شوید. از جاذبه‌های گردشگری اطراف اقامتگاه نیز می‌توان به، طبیعت بکر و منطقه حفاظت شده بهرام گور، قدیمی ترین مسجد تک ایوانه ایران، آبشار تارم، دره پلنگان و بزرگترین موزه خط و کتابت جنوب کشور اشاره کرد.


اگر قصد رزرو اقامتگاه را دارید حتما اینجا را مطالعه بفرمایید
درخواست رایگان رزرو
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه
در حال بررسی اطلاعات...

رزرو اقامتگاه بوم گردی سرای آ بی بی نی ریز

+ -

خدمات

  به ازای هر نفر 95000 85000 تومان
توضیحاتی وجود ندارد.
  به ازای هر نفر 185000 170000 تومان
توضیحاتی وجود ندارد.
مبلغ قابل پرداخت

شماره جهت رزرو اقامتگاه بوم گردی سرای آ بی بی نی ریز
09190081530
موارد مشابهدیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
دیدگاهی ثبت نشده است

نظری ثبت نشده است.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر

با ثبت نظر خود، به مسافران آتی این اقامتگاه جهت ارزیابی کمک کنید