اجاره اقامتگاه رودخانه کوهستان رودبار

(تعداد بازدید: 343)   گیلان ,  رودبار ,  رودخانه  کد اقامتگاه: 106046
شروع از  400000

250000 تومان

این اقامتگاه فاصله 28 کیلومتری از شهر رودبار در زمینی به مساحت 2000 متر و زیربنای کل 180 مترمربع بصورت یک ساختمان 3 طبقه بنا شده که در مجموع با دارا بودن 11 اتاق اقامتی حداکثر ظرفیت پذیرایی از 44 گردشگر را دارد.
اقامتگاه شامل 1 اتاق در طبقه همکف، 5 اتاق در طبقه اول و 4 اتاق در طبقه دوم ( از لحاظ معماری و دکوراسیون مشابه هم )، تراس مشترک در طبقات اول و دوم، آشپزخانه مشترک در طبقه همکف، سرویس بهداشتی و حمام  مشترک در طبقات همکف و دوم می باشد. 
اقامتگاه رودخانه بدلیل دور بودن از بافت روستا، همسایه ای در همجوار خود ندارد و کاملا در آرامش مطلق به سر می برد که تنها صدای رودخانه و آواز پرندگان به گوش می رسد.
با نشستن زیر درختان گردو و تماشای مناظر اطراف از جمله رودخانه، جنگل و شالیزار یک اقامت رویایی را برایتان رقم می زند. اگر به دنبال هیجان هستید با تلکابین شخصی می توانید از اقامتگاه به باغ زیتون و گردو بروید و همچنین توسط پل چوبی می توانید از رودخانه عبور کنید. در حیاط اقامتگاه نیز استخر کوچک برای شنای کودکان فراهم می باشد. فاصله اقامتگاه تا سوپرمارکت و نانوایی 5 کیلومتر می باشد.
از جاذبه های اطراف اقامتگاه می توان به چشمه فراکش (2.5 کیلومتر)، غار دربند رشی (20 کیلومتر)، دریاچه عروس (24 کیلومتر)، آبگرم لویه (30 کیلومتر) و سد منجیل (34 کیلومتر) اشاره کرد.
نکته : اتاق‌ها فاقد سرویس خواب برای اقامت شبانه می‌باشند و گردشگران می توانند از سرویس خواب شخصی خود استفاده نمایند. 

اگر قصد رزرو اقامتگاه را دارید حتما اینجا را مطالعه بفرمایید.
درخواست رایگان رزرو
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه
تاریخ ورود
تاریخ خروج
400000 تومان
250000 تومان
تاریخ ورود و خروج را انتخاب کنید  • تعداد بزرگسال
  • تعداد خردسال

خدمات رزرو شده شما:

رزرو اقامتگاه رودخانه کوهستان رودبار

calender
calender
  • تعداد بزرگسال
    + -
  • تعداد خردسال
    + -
خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید
حداکثر ظرفیت 6 نفر
اتاق 10 متری، فاقد سرویس خواب، تراس مشترک، آشپزخانه مشترک، سیستم گرمایشی شوفاژ، بدلیل موقعیت مکانی سیستم سرمایشی پنکه، سرویس بهداشتی ایرانی- فرنگی و حمام مشترک در طبقه همکف.
توضیحات و تقویم قیمتی
حداکثر ظرفیت 6 نفر
اتاق 10 متری، فاقد سرویس خواب، تراس مشترک، آشپزخانه مشترک، سیستم گرمایشی شوفاژ، بدلیل موقعیت مکانی سیستم سرمایشی پنکه، سرویس بهداشتی ایرانی- فرنگی و حمام مشترک در طبقه دوم.
توضیحات و تقویم قیمتی
حداکثر ظرفیت 8 نفر
اتاق 16 متری، فاقد سرویس خواب، تراس مشترک، آشپزخانه مشترک، سیستم گرمایشی شوفاژ، بدلیل موقعیت مکانی سیستم سرمایشی پنکه، سرویس بهداشتی ایرانی- فرنگی و حمام مشترک در طبقه همکف.
توضیحات و تقویم قیمتی
خدمات رزرو شده شما :

مبلغ قابل پرداخت
نکات مربوط به رزرو اقامتگاه رودخانه کوهستان رودبار:دیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
دیدگاهی ثبت نشده است

نظری ثبت نشده است.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر

با ثبت نظر خود، به مسافران آتی این اقامتگاه جهت ارزیابی کمک کنید