اجاره ویلا دوبلکس انگلیسی چالوس

(تعداد بازدید: 638)   مازندران ,  چالوس ,  تازه اباد  کد اقامتگاه: 220029
شروع از  1500000 تومان

ویلا دوبلکس انگلیسی در تازه آباد چالوس واقع شده است. این اقامت گاه با فاصله 4 کیلومتری از شهر چالوس در زمینی به مساحت 200 متر و زیربنای 150 مترمربع بصورت یک ساختمان  دوبلکس بنا شده که حداکثر ظرفیت پذیرایی از 8 گردشگر را دارد. فاصله ویلا تا ساحل 4 کیلومتر می باشد.
اجاره ویلا  بصورت دربست در اختیار گردشگران قرار می گیرد که شامل اتاق پذیرایی (35 مترمربع) اتاق نشیمن (16 مترمربع)، 2 اتاق خواب (12 مترمربع) که اتاق ها بصورت تخت خواب می باشند و یک اتاق بصورت مستر بوده، 2 تراس (4 مترمربع)، آشپزخانه با امکانات، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می باشد. اتاق پذیرایی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی ایرانی و حمام در طبقه همکف، اتاق نشیمن، اتاق خواب ها، تراس ها، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام و وان جکوزی در طبقه اول قرار گرفتند.
این ویلا چشم انداز زیبایی رو به جنگل های سرسبز، شالیزار، روخانه سرداب رود و باغات پرتقال دارد. همچنین دنج بودن خانه و آرامش مکان از ویژگی ها منحصر به فرد آن می باشد. فاصله اقامت گاه تا سوپرمارکت و نانوایی 5 دقیقه بصورت پیاده روی می باشد.
از جاذبه های اطراف اقامتگاه می توان به ساحل (10 دقیقه)، کاخ چای خوران (10 دقیقه)، دریاچه سد زوات (10 دقیقه) و نمک آبرود (20 دقیقه) اشاره کرد.

اگر قصد رزرو اقامتگاه را دارید حتما اینجا را مطالعه بفرمایید.
درخواست رایگان رزرو
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه
تاریخ ورود و خروج
1500000 تومان
تاریخ ورود و خروج


  • تعداد بزرگسال
  • تعداد خردسال

خدمات رزرو شده شما:

رزرو ویلا دوبلکس انگلیسی چالوس

  • تعداد بزرگسال
    + -
  • تعداد خردسال
    + -
خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید
حداکثر ظرفیت 6 نفر

ویلا شامل اتاق پذیرایی (مبلمان، میزغذاخوری و تلویزیون)، 2 اتاق خواب (1 تخت دبل، 2 تخت سینگل)، تراس، آشپزخانه با امکانات آشپزی، سیستم گرمایشی بخاری گازی و سیستم سرمایشی کولر اسپلیت و پنکه. سرویس بهداشتی ایرانی- فرنگی و حمام اختصاصی.

توضیحات و تقویم قیمتی
خدمات رزرو شده شما :

مبلغ قابل پرداخت
نکات مربوط به رزرو ویلا دوبلکس انگلیسی چالوس:موارد مشابهدیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
دیدگاهی ثبت نشده است

نظری ثبت نشده است.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر

با ثبت نظر خود، به مسافران آتی این اقامتگاه جهت ارزیابی کمک کنید