معرفی و رزرو اقامتگاه

اقامتگاه روژان دماوند- سوئیت

(تعداد بازدید: 534) تهران , دماوند , سیداباد کد اقامتگاه: 2302006
شروع از  560000 تومان

اقامتگاه روژان در روستای سید آباد دماوند واقع شده است. فاصله این اقامتگاه تا فیروزکوه 43 کیلومتر و تا دماوند 36 کیلومتر می باشد. این اقامتگاه در زمینی به مساحت 2000 متر مربع و زیر بنای 400 متر مربع در 2 طبقه بنا شده است که طبقه همکف دارای 3 سوئیت (سوئیت ها از نظر معماری شبیه هم هستند) که حداکثر ظرفیت پذیرایی از  21 گردشگر را دارند.
سوئیت های این اقامتگاه به نام های سوئیت بلوچستان (35 متر)، سوئیت کردستان (35 متر)، سوئیت ترکمنستان (35متر) که هر سوئیت شامل 1 اتاق پذیرایی و 1 اتاق خواب (1 تخت دبل و سرویس کف خواب) و سرویس بهداشتی ایرانی- فرنگی و حمام اختصاصی می باشد.
حیاط اقامتگاه دارای کافه رستوران سنتی، جوی آب، سیاه چادر، آلاچیق، چاه آب، درختان میوه، تاب والاکلنگ و محوطه شن بازی برای بچه ها می باشد. شهر دماوند منطقه ای کوهستانی و دارای آب و هوایی ییلاقی برای گردشگری در فصل تابستان می باشد. از جاذبه های تفریحی وتاریخی اطراف اقامتگاه می توان به غار رود افشان (17 کیلومتر)، دهکده آبی پارس (133 کیلومتر)، سد لتیان (77 کیلومتر) اشاره کرد.
در این اقامتگاه واحدهای اقامتی دیگری با کدهای زیر در ایران بوم گردی قابل رزرو می باشند.
اتاق "2302005"
ویلا "2302004"

اگر قصد رزرو اقامتگاه را دارید حتما اینجا را مطالعه بفرمایید.
درخواست رایگان رزرو
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه
تاریخ ورود
تاریخ خروج
560000 تومان
تاریخ ورود و خروج را انتخاب کنید  • تعداد بزرگسال
  • تعداد خردسال

خدمات رزرو شده شما:

رزرو اقامتگاه روژان دماوند- سوئیت

calender
calender
  • تعداد بزرگسال
    + -
  • تعداد خردسال
    + -
خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید
حداکثر ظرفیت 7 نفر
سوئیت شامل اتاق پذیرایی (با یخچال و تلویزیون)، 1 اتاق خواب (1 تخت دبل و سرویس کف خواب)، سیستم گرمایشی بخاری گازی، کرسی و به دلیل موقعیت جغرافیایی سیستم سرمایشی پنکه.سرویس بهداشتی ایرانی- فرنگی و حمام اختصاصی.
توضیحات و تقویم قیمتی
حداکثر ظرفیت 7 نفر
سوئیت شامل اتاق پذیرایی (با یخچال و تلویزیون)، 1 اتاق خواب (1 تخت دبل و سرویس کف خواب)، سیستم گرمایشی بخاری گازی، کرسی و به دلیل موقعیت جغرافیایی سیستم سرمایشی پنکه.سرویس بهداشتی ایرانی-فرنگی و حمام اختصاصی.
توضیحات و تقویم قیمتی
حداکثر ظرفیت 7 نفر
سوئیت شامل اتاق پذیرایی (با یخچال و تلویزیون)، 1 اتاق خواب (1 تخت دبل و سرویس کف خواب)، سیستم گرمایشی بخاری گازی، کرسی و به دلیل موقعیت جغرافیایی سیستم سرمایشی پنکه. سرویس بهداشتی ایرانی-فرنگی و حمام اختصاصی.
توضیحات و تقویم قیمتی
خدمات رزرو شده شما :

مبلغ قابل پرداخت
نکات مربوط به رزرو اقامتگاه روژان دماوند- سوئیت:موارد مشابهدیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
دیدگاهی ثبت نشده است

نظری ثبت نشده است.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر

با ثبت نظر خود، به مسافران آتی این اقامتگاه جهت ارزیابی کمک کنید