اجاره اقامتگاه تی تی سوادکوه

(تعداد بازدید: 2862)   مازندران ,  سوادکوه ,  ارفع ده  کد اقامتگاه: 208011
شروع از  700000 تومان

اقامتگاه تی تی در روستای ارفعده شهرستان سوادکوه واقع شده است. این اقامتگاه با فاصله 11 کیلومتری از شهر سوادکوه در زمینی به مساحت 500 متر و زیربنای 200 مترمربع به صورت همکف بنا شده که با دارا بودن 2 اتاق اقامتی مجزا (اتاق ها از نظر معماری و دکوراسیون شبیه به هم می باشد) حداکثر ظرفیت پذیرایی از 15 گردشگر را دارد.
این اقامتگاه دارای دو اتاق با نام های اتاق کاتی (20 مترمربع) و اتاق سیتی (35 مترمربع) با سرویس کف خواب بوده و آشپزخانه مشترک با امکانات آشپزی جهت استفاده گردشگران در نظر گرفته شده است. سرویس بهداشتی ایرانی و حمام به صورت مشترک در حیاط اقامتگاه قرار دارد.
اقامتگاه تی تی در منطقه ییلاقی سوادکوه است که با چشم انداز جنگلی و سرسبز میتواند آرامش را برای گردشگران فراهم سازد. آنچه که نظر مهمانان را جلب می کند، چیدمان سنتی رو سکوی اقامتگاه و درها و پنجره های چوبی آن است که جای دنجی را برای گردشگران بخصوص در فصل تابستان ایجاد می کند. از جاذبه های گردشگری اطراف اقامتگاه می توان به پل ورسک (20 دقیقه)، غار دژ اسپهبد (30 دقیقه) و دریاچه شورمست (20 دقیقه) اشاره کرد.

اگر قصد رزرو اقامتگاه را دارید حتما اینجا را مطالعه بفرمایید.
درخواست رایگان رزرو
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه
تاریخ ورود
تاریخ خروج
700000 تومان
تاریخ ورود و خروج را انتخاب کنید  • تعداد بزرگسال
  • تعداد خردسال

خدمات رزرو شده شما:

رزرو اقامتگاه تی تی سوادکوه

calender
calender
  • تعداد بزرگسال
    + -
  • تعداد خردسال
    + -
خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید
حداکثر ظرفیت 3 نفر
اتاق 20 متری با سرویس کف خواب، آشپزخانه مشترک با امکانات آشپزی. سیستم گرمایشی بخاری هیزمی و به دلیل موقیعت جغرافیایی اقامتگاه فاقد سیستم سرمایشی. سرویس بهداشتی ایرانی و حمام مشترک در حیاط.
توضیحات و تقویم قیمتی
حداکثر ظرفیت 5 نفر
اتاق 35 متری با سرویس کف خواب، آشپزخانه مشترک با امکانات آشپزی. سیستم گرمایشی بخاری نفتی و به دلیل موقیعت جغرافیایی اقامتگاه فاقد سیستم سرمایشی. سرویس بهداشتی ایرانی و حمام مشترک در حیاط.
توضیحات و تقویم قیمتی
خدمات رزرو شده شما :

مبلغ قابل پرداخت
نکات مربوط به رزرو اقامتگاه تی تی سوادکوه:موارد مشابهدیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
دیدگاهی ثبت نشده است

نظری ثبت نشده است.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر

با ثبت نظر خود، به مسافران آتی این اقامتگاه جهت ارزیابی کمک کنید