معرفی و رزرو اقامتگاه

خانه مسافر ولایت قم

(تعداد بازدید: 2754)   قم ,  قم ,  قم  کد اقامتگاه: 2501001 20+ 20+ نفر شب
شروع از  340000 تومان

خانه مسافر ولایت در شهر قم و در نزدیکی حرم حضرت معصومه (س) واقع شده است. این خانه مسافر در زمینی به مساحت 173 متر و زیربنای 120 مترمربع در دو طبقه بصورت 4 سوئیت اقامتی بنا شده که هر سوئیت با دارا بودن اتاق هال، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی، حداکثر ظرفیت پذیرایی از 19 نفر را دارد.
این اقامتگاه با معماری مدرن و فراهم نمودن امکانات رفاهی مناسب و تمیز، اقامتی آسوده با خیال راحت را برای میهمانان خویش رقم می‌زند. همچنین از ویژگی‌های بارز این اقامتگاه فاصله اندک آن تا حرم مطهر حضرت معصومه (س) می‌باشد که تنها کافیست با 5 دقیقه پیاده روی خود را به حرم برسانید.
قم یکی از شهرستانهای محبوب ایران که بیشترین شهرت خود را مدیون حرم حضرت معصومه (س) است و هرساله جمع کثیری از مسافران را به سمت خود می‌کشاند. از جاذبه‌های گردشگری اطراف اقامتگاه نیز می‌توان به تیمچه بازار قم (1.5 کیلومتر)، مسجد جمکران (10 کیلومتر)، حرم مطهر حضرت معصومه (5 دقیقه) و کوه خضر نبی (10 کیلومتر) اشاره کرد.

اگر قصد رزرو اقامتگاه را دارید حتما اینجا را مطالعه بفرمایید.
درخواست رایگان رزرو
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه
تاریخ ورود
تاریخ خروج
340000 تومان
تاریخ ورود و خروج را انتخاب کنید  • تعداد بزرگسال
  • تعداد خردسال

خدمات رزرو شده شما:

رزرو خانه مسافر ولایت قم

calender
calender
  • تعداد بزرگسال
    + -
  • تعداد خردسال
    + -
خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید
حداکثر ظرفیت 3 نفر
سوئیت 15 متری شامل 2 تخت سینگل و 1 سرویس کف خواب، امکانات (تلویزیون و میز غذاخوری)، آشپزخانه با امکانات آشپزی. سیستم گرمایشی شوفاژ و سیستم سرمایشی کولر گازی پنجره‌ای. سرویس بهداشتی ایرانی و حمام اختصاصی.
توضیحات و تقویم قیمتی
حداکثر ظرفیت 6 نفر
سوئیت 30 متری شامل 3 تخت سینگل و 2 سرویس کف خواب، امکانات (تلویزیون و میز غذاخوری)، آشپزخانه با امکانات آشپزی. سیستم گرمایشی شوفاژ و سیستم سرمایشی کولر گازی پنجره‌ای. سرویس بهداشتی ایرانی و حمام اختصاصی.
توضیحات و تقویم قیمتی
حداکثر ظرفیت 6 نفر
سوئیت 30 متری شامل 4 تخت سینگل و 2 سرویس کف خواب، امکانات (تلویزیون و میز غذاخوری)، آشپزخانه با امکانات آشپزی. سیستم گرمایشی شوفاژ و سیستم سرمایشی کولر گازی پنجره‌ای. سرویس بهداشتی ایرانی و حمام اختصاصی.
توضیحات و تقویم قیمتی
حداکثر ظرفیت 7 نفر
سوئیت 30 متری شامل 5 تخت سینگل و 2 سرویس کف خواب، امکانات (تلویزیون و میز غذاخوری)، آشپزخانه با امکانات آشپزی. سیستم گرمایشی شوفاژ و سیستم سرمایشی کولر گازی پنجره‌ای. سرویس بهداشتی ایرانی و حمام اختصاصی.
توضیحات و تقویم قیمتی
خدمات رزرو شده شما :

مبلغ قابل پرداخت
نکات مربوط به رزرو خانه مسافر ولایت قم:موارد مشابهدیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
دیدگاهی ثبت نشده است

نظری ثبت نشده است.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر

با ثبت نظر خود، به مسافران آتی این اقامتگاه جهت ارزیابی کمک کنید