معرفی و رزرو اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی کلبه طوبی

(تعداد بازدید: 499) مازندران , نوشهر , کدیر

اقامتگاه بوم گردی کلبه طوبی در روستای کدیر از توابع شهرستان نوشهر استان مازندران واقع شده است. نوشهر، از شهرهای خوش آب و هوای شمال کشور که به سبب نزدیکی به دریای خزر و زیبایی‌های منحصر به فرد خود، یکی از مقاصد گردشگری مهم کشور است. کلبه طوبی با فاصله 45 کیلومتری از نور و 40 کیلومتری از رویان بصورت 1 سوئیت اقامتی در 2 طبقه همکف و اول بنا شده که با دارا بودن امکاناتی نظیر 4 اتاق، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام قدیمی و جدید اختصاصی، حداکثر ظرفیت پذیرایی از 16 نفر را دارد.
معماری این اقامتگاه برگرفته از فرهنگ و سنت منطقه بوده که با ظرافت و زیبایی خاصی در 85 سال پیش با مصالحی از ترکیب کاهگل و چوب ساخته شده که سکوت و آرامش آن، اقامتی ماندگار را برایتان به ارمغان می‌آورد. خانه روستایی کلبه طوبی با تراسی دلباز و چشم اندازی بی‌نظیر رو به طبیعت سرسبز روستا و کوه‌های سر به فلک کشیده و همچنین با دارا بودن هوای لطیف و ییلاقی، مورد توجه گردشگران بسیاری قرار گرفته است.
قدم زدن در کوچه پس کوچه‌های روستا و تماشای نمای زیبای خانه‌های قدیمی حس آرامش بخشی است که نصیبتان خواهد شد. از جاذبه‌های گردشگری اطراف اقامتگاه نیز می‌توان به آبشار کدیر، پارک جنگلی کشپل، آبشار آب پری، دریاچه الیمات، آبشار حرام او و کاخ تمیشان اشاره کرد.

درخواست رایگان رزرو
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه
در حال حاضر اقامتگاه بوم گردی کلبه طوبی قابل رزرو نمی باشد.


موارد مشابهدیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
دیدگاهی ثبت نشده است

نظری ثبت نشده است.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر

با ثبت نظر خود، به مسافران آتی این اقامتگاه جهت ارزیابی کمک کنید