معرفی و رزرو اقامتگاه

اقامتگاه روستایی گردو شفت - گیلان

(تعداد بازدید: 4412) گیلان , شفت , شالما 10+ 10+ نفر شب
شروع از  110000 تومان

اقامتگاه روستایی گردو در روستای شالما از توابع شهرستان شفت استان گیلان واقع شده است. خانه روستایی گردو با فاصله 10 کیلومتری از شفت در زمینی به مساحت 3000 متر و زیربنای 240 مترمربع بصورت 2 طبقه در طبقه همکف و اول بنا شده که با دارا بودن 2 اتاق اقامتی، حداکثر ظرفیت پذیرایی از 12 نفر را دارد.
اقامتگاه گردو با مصالحی نظیر کاهگل و چوب و معماری گیلکی ساخته شده که گلدان‌های رنگی آویزان در تراس، روح و جلایی تازه به آن بخشیده است. استراحت در تراس و تماشای مناظر طبیعی و بی نظیر شمال، شنیدن آوای پرندگان همراه با نوشیدن چای داغ ذغالی، از جمله لحظات تکرار نشدنی است که می‌توانید در اقامتگاه گردو تجربه نمایید. همچنین نشستن بر روی تاب متصل به شاخه‌های درختان گردو، در حالیکه نسیم خنکی همراه با عطر خوش کاهگل باران خورده، صورتتان را نوازش می‌دهد، طراوت و تازگی را مهمان جانتان می‌کند. با اقامت در این خانه روستایی علاوه بر قدم زدن در باغ سرسبز و تنفس هوای پاک روستا از طعم لذیذ غذاهای محلی بهره ببرید.
شفت با کوه‌های سر به فلک کشیده، جنگل‌های سرسبز، باغات خوش عطر چای و مزارع بی نظیر کشاورزی، از روستایی‌ترین شهرستان‌های گیلان می‌باشد. از جاذبه‌های گردشگری اطراف اقامتگاه نیز می‌توان به قلعه رودخان، ماسوله، دریاچه سقالکسار، آبشار دودوزن، امامزاده ابراهیم، آبشار ماسوله و ییلاقات ماسال اشاره کرد.

اگر قصد رزرو اقامتگاه را دارید حتما اینجا را مطالعه بفرمایید.
درخواست رایگان رزرو
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه
تاریخ ورود و خروج
110000 تومان
تاریخ ورود و خروج


  • تعداد بزرگسال
  • تعداد خردسال

خدمات رزرو شده شما:

رزرو اقامتگاه روستایی گردو شفت - گیلان

  • تعداد بزرگسال
    + -
  • تعداد خردسال
    + -
خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید

تقویم قیمتی
خدمات رزرو شده شما :

مبلغ قابل پرداخت
نکات مربوط به رزرو اقامتگاه روستایی گردو شفت - گیلان:موارد مشابهدیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
دیدگاهی ثبت نشده است

نظری ثبت نشده است.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر

با ثبت نظر خود، به مسافران آتی این اقامتگاه جهت ارزیابی کمک کنید