معرفی و رزرو اقامتگاه

اقامتگاه روستایی رامتین جنت رودبار - رامسر

(تعداد بازدید: 1061) مازندران , رامسر , جنت رودبار

اقامتگاه روستایی رامتین در روستای جنت رودبار از توابع شهرستان رامسر استان مازندران واقع شده است. جنت رودبار، پایتخت گل گاوزبان، با فاصله 55 کیلومتری از رامسر، روستاییست در دامنه کوه‌های پوشیده شده از دختان کهن که برای رسیدن به آن باید از جنگل‌های راز آلود دالخانی گذر کرد. خانه روستایی رامتین در زمینی به مساحت 800 متر و زیر بنای 75 متر مربع بصورت سوئیت دربست بنا شده که با دارا بودن پذیرایی، آشپزخانه با امکانات کامل، 2 اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی، حداکثر ظرفیت پذیرایی از 10 نفر را دارد.

یکی از مزیت‌های این خانه روستایی، تراس دلباز آن می‌باشد که با چشم انداز بی نظیر به طبیعت سرسبز و چشم نواز روستای جنت رودبار، تصویری ماندگار و فراموش نشدنی را در ذهنتان ثبت خواهد نمود. روستای جنت رودبار به علت قرار گرفتن در ارتفاعات جنگل‌های دالخانی و دارا بودن هوای لطیف و ییلاقی مورد توجه گردشگران بسیاری، علی الخصوص در فصل بهار و تابستان قرار گرفته است.

جنت رودبار از مناطق گردشگری خطه سرسبز شمال به حساب می‌آید که جاذبه‌های دیدنی بسیاری برای مسافران نظیر جنگل، آبشار و... دارد. از جاذبه‌های گردشگری اطراف اقامتگاه نیز می‌توان به آبشار حسینیه، منطقه ییلاقی لپاسر، آبشار آزارک، مزارع گل گاوزبان، آبشارهای چاردر و سیاسرت اشاره کرد.


درخواست رایگان رزرو
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه
در حال حاضر اقامتگاه روستایی رامتین جنت رودبار - رامسر قابل رزرو نمی باشد.


موارد مشابهدیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
دیدگاهی ثبت نشده است

نظری ثبت نشده است.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر

با ثبت نظر خود، به مسافران آتی این اقامتگاه جهت ارزیابی کمک کنید