معرفی و رزرو اقامتگاه

تاریخ ورود
تاریخ خروج
250000 تومان
تاریخ ورود و خروج را انتخاب کنید  • تعداد بزرگسال
  • تعداد خردسال

خدمات رزرو شده شما:

اقامتگاه روستایی فرارود رودبار

(تعداد بازدید: 1943) گیلان , رودبار , میان فری رود
شروع از  250000 تومان

اقامتگاه بوم گردی فرارود در روستای فرارود از توابع شهرستان رودبار استان گیلان واقع شده است. فرارود روستاییست در بین جنگل‌های هیرکانی و دامنه قله درفک، با مناطق چشم نواز و طبیعت بکر، که آرامش خاص این منطقه، برای گردشگران یک تجربه منحصر به فرد می‌باشد. خانه روستایی فرارود در زمینی به مساحت 600 متر و زیر بنای 150 متر مربع بصورت دو طبقه بنا شده که با دارا بودن پذیرایی، 2 اتاق خواب، آشپزخانه، تلار، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی، حداکثر ظرفیت پذیرایی از 12 نفر را دارد.

اقامتگاه بوم گردی فرارود با معماری سنتی و بومی، دیوارهای کاه‌گلی، نرده‌های چوبی و حیاطی باصفا و سرسبز، شما را مسحور سادگی و زیبایی خود می‌نماید. برپایی آتش و لذت نشستن به دور آن برای دورهمی‌ها و شب نشینی‌های خانوادگی، از لحظات شیرینی بوده که این بومگردی برای میهمانان خویش مهیا نموده است. شایان ذکر است در این روستا و اقامتگاه، آنتن دهی موبایل وجود ندارد که خود مزیتی می‌باشد برای به دور بودن از صدای پی در پی زنگ تلفن و آرامشی که هیچگاه برهم نخواهد خورد.

کوه‌هایی که در اطراف روستا با پوشش جنگلی به طرز زیبایی پوشیده شده‌اند، فضای مناسبی برای گردش و ماجراجویی است که هر رهگذری را سر ذوق می‌آورد. از دیگر جاذبه‌های گردشگری اطراف اقامتگاه نیز می‌توان از رودخانه فرارود، آبشار آلوبن، امامزاده هاشم، سد منجیل، قله درفک، دریاچه ویستان، آبشار کلشتر و منطقه حفاظت شده سیاهرود نام برد.


اگر قصد رزرو اقامتگاه را دارید حتما اینجا را مطالعه بفرمایید
درخواست رایگان رزرو
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه

رزرو اقامتگاه روستایی فرارود رودبار

calender
calender
  • تعداد بزرگسال
    + -
  • تعداد خردسال
    + -
خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید
تقویم قیمتی
خدمات رزرو شده شما :

مبلغ قابل پرداخت


موارد مشابهدیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
دیدگاهی ثبت نشده است

نظری ثبت نشده است.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر

با ثبت نظر خود، به مسافران آتی این اقامتگاه جهت ارزیابی کمک کنید