اجاره اقامتگاه های بوم گردی، خانه روستایی، ویلا و سوئیت در استان گلستان


جستجو پیشرفته

موارد بیشتر
موارد بیشتر


      استان گلستان با دو نوع آب و هوای معتدل و نیمه خشک، یکی از سه استان‌ شمالی کشور به شمار می رود که با استان‌های مازندران، خراسان شمالی و سمنان همسایه می‌باشد. این استان با دارا بودن شهرهایی چون، گرگان، مینودشت، رامیان و گنبد کابوس و بهره مندی از طبیعتی بکر و سرسبز، همواره مورد استقبال گردشگران زیادی قرار گرفته است. همچنین به دلیل قرار گیری در موقیعتی مناسب در مسیر مسافران مشهد پذیرای گردشگران ایرانی بسیاری می‌باشد. 
      اگر اهل سفر هستید بارها و بارها اقامت درهتل، سوئیت و خانه مسافر رو تجربه کردید، ولی اگر می‌خواهید با سفر به استان سرسبز گلستان، علاوه بر اقامت، با فرهنگ، آداب و رسوم، غذاهای محلی و بی‌نظیر این استان آشنا شوید، سامانه ایران بوم گردی مجموعه‌های بوم گردی و اقامتگاه‌های سنتی را به شما معرفی می‌کند که فاکتورها و استانداردهای لازم برای میزبانی از توریست‌ها را دارا می‌باشد. سامانه رزواسیون ایران بوم گردی با گسترش فعالیت های خود در سطح اقامتگاه‌های بوم گردی و سنتی و همچنین خانه‌های روستایی استان گلستان اقدام به جمع آوری اطلاعات، عکس‌ها و قیمت‌های این واحدهای اقامتی کرده است و با تضمین بهترین قیمت و خدمات برای گردشگرانی که قصد سفر به این استان را دارند فراهم آورده تا بتوانند به راحتی و با اطمینان، اقدام به رزرو آن‌ها در تخصصی ترین سامانه رزرواسیون بوم گردی کشور کنند.
      اوج سفر به استان گلستان بخاطر شرایط آب و هوایی آن، در فصل بهار و پاییز می‌باشد که مسافران زیادی را از جای جای ایران به سمت خود می‌کشاند. از جاذبه‌های گردشگری این استان می‌توان به برج گنبد قابوس، دیوار بزرگ گرگان، مدرسه عمادیه، کاخ موزه گرگان، جنگل شصت کلاته، آبشار کبودوال و لوه، چشمه گل رامیان و پارک ملی گلستان اشاره کرد. علاوه بر جاذبه‌های تاریخی و طبیعی گلستان می‌توانید از طعم لذیذ غذاهای محلی این استان نظیر، حلوا آماج، نان کاک، خورشت ساک، ماش پلو، بولامه و چکدرمه لذت ببرید و همچنین از صنایع دستی چون، حصیربافی، ابریشم بافی، سوزن دوزی، قالی بافی و زیورآلات سنتی، سوغاتی به یادماندنی از خطه سرسبز شمال به یادگار داشته باشید.