یکشنبه 19 آذر  
×   خانه   همه مطالب   ویدئو   اقامتگاه های بوم گردی
بستن
مطلب مورد نظر خود را بر اساس استان از روی نقشه انتخاب کنید.
نام استان:  مازندران

روستاي فيلبند

روستاي فيلبند

روستاي فيلبند


نویسنده: ایران بوم گردی
31 تیر 1395

نزدیک ترین اقامتگاه ها و ویلا ها به روستاي فيلبند جهت اجاره و رزروروستای فیلند از روستا های ییلاقی استان مازندران واقع در شهرستان بابل بخش بند پی غربی و دهستان خوش رود است. منطقه ای بسیار خوش آب و هوا که تابستانی خنک و دلپذر داراست و البته زمستان برفی و سرد. به همین دلیل هم فصل مناسب برای سفر به این روستا تابستان است. اما اگر اهل سفر و تجربه جدید در سفر هستید و به طبیعتگردی علاقه مند، زمستان جذابی را می توانید در این روستا تجربه کنید این نکته رو هم باید ذکر کنم که در زمستان تقریبا روستا خالی از سکنه می شود و گاهی حتی ممکن است به دلیل بارش شدید برف جاده رسیدن به فیلبند مسدود شود.

اگر قصد سفر به روستای فیلند را دارید و نیاز دارید تا اطلاعاتی درباره سفر به این روستا داشته باشید پیشنهاد می کنیم لینک زیر  را مطالعه کنید:

راهنمای سفر به روستای فیلبند

فیلبند؛ اقیانوس ابرها

این روستا در ارتفاع 2300 متر از سطح دریا قرار دارد و به دلیل آب هوای سردی که دارد درختان زیادی در این منطقه نمی روید و تنها برخی درختان سیاه ریشه قابلیت رشد مناسب را دارند. این ارتفاع زیاد سبب شده این متطقه حتی از ابر ها هم بالا تر باشد و تلاقی تپه ها و مه مناظر شگفت انگیزی را به به وجود آورده که از آن به اقیانوس ابرها یاد می کنند. 


منبع: ایران بوم گردی

دسته ها: استان ها مازندران مجله ایران بوم گردی

مکان در نقشه

ارسال دیدگاهدیدگاه کاربران

نظری ثبت نشده است.

پربازدید ترین مطالب

تگ