011-32190003 سامانه رزرواسیون اقامتگاه های بوم گردی
خانه جست و جو چت آنلاین منو

معرفی و رزرو اقامتگاه

خانه جنگلی 12 بلوط

(تعداد بازدید: 3352) مازندران , بهشهر , بهشهر
رزرو اقامتگاه 75000 تومان  به ازای هر نفر

خانه جنگلی 12 بلوط در شهر بهشهر و کیلومتر 2 جاده عباس آباد واقع شده است. این اقامتگاه در زمینی به مساحت 1000 متر مربع و از معدود اقامتگاه‌هایی است که در دل جنگل قرار دارد و به صورت یک سوئیت کامل، شامل اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشد.

اولین چیزی که با ورود به اقامتگاه نظر شما را به خود جلب می‌کند، حیاط بزرگ با فضای سبز زیبایش است که در نگاه اول حس بودن در پارک را در شما تداعی می‌کند و با وجود آلاچیق‌هایی که در آن تعبیه شده و حوض و آب‌فشان وسط آن، مکان مناسبی را برای یک سفر بیادماندنی و خاطره انگیز فراهم خواهد کرد. از ویژگی‌های این خانه جنگلی می‌توان به داشتن یک سالن بزرگ 45 متری با تراس زیبایش اشاره کرد که با صندلی‌های چوبی که در آن قرار داده شده، می‌توان  فضای دنجی برای دورهمی و لذت بردن هرچه بیشتر از نمای حیاط باشد.

یکی از اتاق‌های این اقامتگاه بومگردی نیز به صورت دو طبقه تعبیه شده که با پله‌های چوبی با هم در ارتباط اند و چشم انداز منحصر به فردی رو به جنگل دارند که می‌توان مدت‌ها در سکوت، این نعمت خدادادی را به نظاره نشست. از جاذبه‌های گردشگری خانه 12 بلوط می‌توان به تالاب میان‌کاله، منطقه هزار جریب، باغ عباس آباد، سنگ نو و باغ چشمه عمارت اشاره کرد.


درخواست رایگان رزرو
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه
در حال حاضر خانه جنگلی 12 بلوط قابل رزرو نمی باشد.


دیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
دیدگاهی ثبت نشده است

نظری ثبت نشده است.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر

با ثبت نظر خود، به مسافران آتی این اقامتگاه جهت ارزیابی کمک کنید