011-32200962 سامانه رزرواسیون اقامتگاه های بوم گردی
خانه جست و جو چت آنلاین منو

معرفی و رزرو اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی سابات کرمانشاه

(تعداد بازدید: 2776)   کرمانشاه , روانسر , کانی کچکینه
رزرو اقامتگاه 80000 تومان
69000 تومان   به ازای هر نفر

اقامتگاه بوم گردی سابات روانسر در روستای کانی کچکینه واقع در شهرستان روانسر استان کرمانشاه واقع شده است. روستای تاریخی کانی کوچکینه(سنگ و چشمه) با قدمت 5000 ساله در فاصله 7 کیلومتری شهرستان روانسر و 60 کیلومتری کرمانشاه قرار دارد.

اقامتگاه سابات (یه زبان کردی به معنی مسقف و سایه) در زمینی به مساحت 5000 متر مربع در منطقه اورامانات واقع شده و به سبک خانه‌های کردی منطقه با مصالحی چون چوب، سنگ و خشت بنا شده است. این اقامتگاه سنتی با دارا بودن 2 سوئیت 100 متری که هر سوئیت شامل 2 اتاق و سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی است، ظرفیت پذیرایی از 30 گردشگر را دارد.

حیاط این خانه بومی شامل تخت‌های چوبی، حوض و مسیر سنگ فرش شده می‌باشد که با توجه به دارا بودن چشم انداز بی نظیر به کوه ها و مراتع اطراف، محیط جذابی را برای مسافران محیا نموده است. همچنین توریست‌ها می‌توانند با بهره بردن از غذاهای ارگانیک محلی و گوش سپردن به اجرای موسیقی زنده، لحظات خوشی را در این خانه بومی  سپری کنند. از جاذبه‌های گردشگری نزدیک به اقامتگاه نیز می‌توان به غار قوری قلا، گوردخمه روانسر و چشمه‌های متعدد در روستا اشاره کرد.


پشتیبانی ۹ تا ۲۱
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه
در حال بررسی اطلاعات...

رزرو اقامتگاه بوم گردی سابات کرمانشاه

+ -

خدمات

  به ازای هر نفر 80000 69000 تومان
توضیحاتی وجود ندارد.
  به ازای هر نفر 140000 129000 تومان
توضیحاتی وجود ندارد.
مبلغ قابل پرداخت

شماره جهت رزرو اقامتگاه بوم گردی سابات کرمانشاه
09112077375
موارد مشابهمحدوده اقامتگاه در نقشه

نزدیک ترین مکان ها به این اقامتگاه


دیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
2 دیدگاه ثبت شده است

f
f.t     1398 خرداد 07
سلام ما اواسط اردیبهشت رفتیم هم از نظر بهداشت وکیفیت مخصوصا غذا هاوسرویس دهی پرسنل وامکانات موجود بسیار عالی و رضایتمند بود .وبرامون یکی از زیباترین سفرهاشدواز همینجا از مدیرو پرسنل اقامتگاە سابات بابت تمامی زحماتی کە کشیدن سپاسگزاریم.موسیقی محلی زیبا غذای محلی ورقص زیبای کردی والخصوص کلوچە سنتیشون بژی 😍

س
س.ن 1397 آبان 12
به لحاظ نظافت کیفیت بسیار پایینی داشت. درست است که ما با هدف بومگردی سفر میکنیم و انتظار امکانات مون در حد زندگی بومی اون منطقه است اما نظافت امر مهمی است برای مسافر. کیفیت غذای محلی و صبحانه هم لذیذ و چشمگیر نبود و هزینه تقریبا زیادی رو با توجه به بومگردی برای غذا پرداختیم.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر


با توجه به تجربه خود از این اقامتگاه می توانید از 1 تا 5 امتیاز دهید.