011-32190003 سامانه رزرواسیون اقامتگاه های بوم گردی
خانه جست و جو چت آنلاین منو

معرفی و رزرو اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی رنگین خانه تنکابن

(تعداد بازدید: 5863) مازندران , تنکابن , شعیب کلایه

اقامتگاه بوم گردی رنگین خانه در روستای شعیب کلایه از توابع شهرستان تنکابن، استان مازندران واقع شده است. رنگین خانه، یک خانه-مزرعه  (Farm-stay) است در دشتی به وسعت 5000 متر و زیر‌بنای 63 متر‌مربع که در محیط کوهپایه‌ای حاشیه مزارع برنج و چای قرار دارد.

بنای اقامتی رنگین خانه بصورت کمان طراحی شده و از مصالح بومی و معماری زگال( چوب‌های مورب که بین آن را با کاه گل پر می‌کنند) استفاده شده است. این خانه روستایی دارای 2 اتاق 14 و 18 متر مربعی، حال و سالن می‌باشد که ظرفیت پذیرایی از 15 گردشگر را دارد.

امکانات مورد نیاز گردشگران شاخه بومگردی از قبیل اقامتگاه، فضای برپایی چادر (Campsite)، فضای پخت و پز زیر آسمان، حمام و سرویس بهداشتی، وسایل گرمایشی و برودتی، فضای ساکت برای ارتباط با طبیعت، پوشش اینترنت پرسرعت، فاصله اندک با جاذبه های طبیعی (آبشار، آب گرم، جنگل های کوه پایه ای) و همچنین دسترسی به مرکز بهداشت، سوپر مارکت و تاکسی سرویس در این مجموعه فراهم شده است. این مزرعه روستایی محلی امن و آرام جهت: انجام مطالعات و پژوهش های فردی، برپایی کمپ رسد بارش شهابسنگ و اخترشناسی، برگزاری دورهمی های خانوادگی، برگزاری کارگاه های یک یا چند روزه و اردو های آموزشی در طبیعت می‌باشد. از جاذبه‌های نزدیک به اقامتگاه نیز می‌توان به آبشار تودارک، مناطق بکر جنگلی دو هزار و سه هزار و دریای زیبای تنکابن اشاره کرد.


درخواست رایگان رزرو
تضمین بهترین قیمت
رزرو آنلاین اقامتگاه
در حال حاضر اقامتگاه بوم گردی رنگین خانه تنکابن قابل رزرو نمی باشد.


موارد مشابهدیدگاه کاربران

دیدگاه کاربران
دیدگاهی ثبت نشده است

نظری ثبت نشده است.
ارسال نظر و امتیاز

ثبت نظر

با ثبت نظر خود، به مسافران آتی این اقامتگاه جهت ارزیابی کمک کنید