سه شنبه 28 آبان  
×   خانه   همه مطالب   ویدئو   اقامتگاه های بوم گردی
بستن
مطلب مورد نظر خود را بر اساس استان از روی نقشه انتخاب کنید.
نام استان:  مازندران

ایران بوم گردی در اولین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی استان مازندران

ایران بوم گردی در اولین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی استان مازندران

ایران بوم گردی در اولین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی استان مازندران


نویسنده: ایران بوم گردی
18 تیر 1398

اولین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی استان مازندران در تاریخ 20 تا 23 خرداد 1398 به مدت 4 روز کاری در شهرستان ساری برگزار شد. با توجه به همزمانی نمایشگاه با همایش فرصت های تجاری و سرمایه گذاری و اجلاس شورای بین المللی همکاری های تجاری اتاق بازرگانی (I.C.B.C)   بیش از 100 میهمان خارجی از سفرای کشورهای حاشیه دریای خزر، هیئت های ویژه اتاق های بازرگانی، سرمایه گذارانی از ژاپن، اسپانیا، تایلند، روسیه، قزاقستان، عراق، قرقیزستان در افتتاحیه این نمایشگاه حضور داشتند که البته حضور جناب آقای جهرمی وزیر ارتباطات و آقای قشقاوی بر تاثیر گذاری نمایشگاه افزود.

افتتاحیه اولین نمایشگاه توانمندی های صادراتی مازند

بخاطر اهمیت نمایشگاه از 186 واحد برتر استان مازندران در حوزه‌های کشاورزی، صنعت و گردشگری درخواست شد تا توانمندی‌های خود را در این جایگاه به معرض نمایش بگذارند. شرکت های بزرگی نظیر کاله، ساوین، هراز، نگار خودرو در این اجتماع حضور داشتند که بنا به دعوت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از شرکت بوم سامانه گردشگری باتیس (ایران بوم گردی) به عنوان اولین سامانه رزرواسیون اقامتگاه های بوم گردی کشور در این نمایشگاه حضور یافت.

غرفه ایران بوم گردی در اولین نمایشگاه توانمندی های

ایران بوم گردی در مدت 4 روزه نمایشگاه سعی داشت، گردشگری و بوم گردی را بعنوان پایه های اصلی پیشرفت استان سر سبز مازندران به علاقه مندان و سرمایه گذاران معرفی کند چرا که این ظرفیت بالقوه با دارا بودن آب و هوای بی نظیر، دریاچه خزر، سواحل  گسترده، کوه‌های سر به فلک کشیده، جنگل های هیرکانی و فرهنگ و تمدن چند هزار ساله، مورد بی مهری مسئولین امر قرار گرفته است.

غرفه ایران بوم گردی در اولین نمایشگاه توانمندی های

در مدت حضور در نمایشگاه، افتخار میزبانی از عزیزانی چون جناب آقای حسین زادگان(استاندار مازندران)، جناب آقای فرزانه(رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران)، جناب آقای حسنی (معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران)، جناب آقای دامادی(نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی)، جناب آقای فیاضی و جناب آقای دکتر نریمان را داشتیم که در این دیدارها در مورد راه‌های همکاری بیشتر و گسترش صنعت توریسم در استان مازندران بحث و تبادل نظر شد. 

 


منبع: ایران بوم گردی

دسته ها: استان ها مازندران مجله ایران بوم گردی

ارسال دیدگاهدیدگاه کاربران

نظری ثبت نشده است.

پربازدید ترین مطالب

تگ